RSS

Hikayelerim

Bu günden itibaren hikayeler yazmak istiyorum. Farklı zamanlarda, farklı yerlerde, farklı kişilerle geçen bambaşka olayları anlatmak istiyorum. Zihnimin içindeki farklı dünyada olup bitenleri, bu dünyada olup bitenlerin benim zihnimde oluşan görüntülerini anlatmak istiyorum.

Yazılarımla, hikayelerimle paylaşmak istiyorum içimdeki dünyayı. Öylesine değiştirmek, farklılaştırmak ve öylesine güzelleştirmek istiyorum ki yaşananları; sanki sorunlar, sıkıntılar, kavgalar hiç olmuyormuş gibi görmek istiyorum.

Anlatmak istiyorum tane tane, hikayelerle, masallarla, yazılarla anlatmak.. Her şeyden bir pay çıkartmak kendime ve aklımın içindeki dünyaya.

Bu yazının altına bundan sonra kendi sitemde paylaşacağım yazılarımı ekleyeceğim.
11.01.2011 (Bol birli ilk gün) 20:54

– İlk romanımı bitirdim. Bunun dizgi ve yazım kontrolleriyle bana göre detaylandırılması gereken yerleri var. Bunları da toparladıktan sonra kitap haline getireceğim bir kaç nüsha olarak ama basıma yada satışa gitmeyecek kesinlikle ( Mai – 2010-2014 yazım dönemi )

– İkinci romanım ilk kısımlar halinde toparlandı. Bana göre dörtte birinden biraz fazlasını oluşturdum ama bu romanı bitirmem daha uzun sürecek gibi. ( Güneşin hayali – 2013 – 2015 yazım dönemi )

– Küçük hikayeler var denemeler yazıyorum. Bunları blogda yayımlamayı düşünüyorum artık. Yavaş yavaş tasnif edip siteye ekleyeceğim.
19.10.2015 00:46

Bu günlerde çok fazla işlere kafa yorduğumdan romanımdaki esas adamın adını hatırlayamıyorum. Sadece Mai ve onun güzel gözleri aklımda :)
22.12.2015 06:33

Share
 

Bir Cevap Yazın